Naše aktivity

Lowcost´s "ZÁSEK" video

Sledujte ďalšie video z produkcie Lowcostu. Tento krát sme prehrabali hardisky z tripov do Valencie, Malagy, Prahy, či Berlína. Do toho sme našli niekoľko takmer zabudnutých záberov z celého Slovenska a primerane tomu sme video pomenovali "Zásek". V hlavnej úlohe zastúpenie Lowcost party a slovenskej scény: Filip Rau, Tomáš Brindza, Boris Jambrich, Pechy, Paťo Kapusta, Igor AjJaaj, Igor Želtvay, Andrej Raniak, Miro Čáky, Havko, Jazvec, Matúš Mozola, Jano Ondrejka, Feďo Lupták, Frenkee, Dušan Kružec, Momo, Paťo Chamula, Peter Molec, Adam Tran, Pepe Ferko, Ondro Haršány, Dávid Szakálos, Adam Križovenský, Mitch a Hofi

Peniaze Nikdy Nebudú Problém: Full Video

Peniaze Nikdy Nebudú Problém Tomáš Pecháč, Dodo Filkus, Filip Rau, Tomáš Brindza, Mitch, Dušan Kružec a mnoho ďalších Ďakujeme všetkým, ktorí majú radi skateboarding! www.lowcostskate.sk

Video zo SSP Zvolen 2018
Finále SSP 2018 - Picnic Skate Cup

Po minuloročnom Picnic Skate Cupe vo Zvolene som sa nevedel dočkať na ďalší ročník a tešil som sa ako malý chlapec. Prešiel rok a skutočne sa to konalo znova. Bolo 14. septembra a začínalo sa dvojdňové finále SSP s názvom Picnic Skate Cup. Lowcost banda pod prísnym Kameňovim dozorom to vnímala samozrejme už o trochu skôr, keďže bolo potrebné dať tak, ako každý rok skatepark do poriadku, aby bol vhodný titulu finále SSP.

Dušan Kružec & Martin Schnek "FUNKotolna" edit

Dušan Kružec, Martin Schnek a niekoľko sessions v Kotolni.

Zvolen Skate Cup 2019

Zvolen SKATE CUP 2019 sa začal klasicky už v piatok, tento krát však na námestí priamo pod Zvolenským zámkom kde sme po dlhých rokoch vrátili skateboarding. Na pripravených prekážkach jazdila desiatka chalanov ktorí si skateboarding patrične užili. V sobotu však počasie neprialo a po 8 rokoch vo Zvolene pršalo, čo znamenalo presun skateboardingu do starej dobrej kotolne kde sa rozpútalo skateboardové peklo ktoré vyvrcholilo takmer za úplnej tmy!

Video Thanks to PICNIC SKATESHOP SK
Thanks to PICNIC SKATESHOP SK

Thank you Picnic Skateshop Sk for every day that you supported skateboarding!

Martin Schnek & Tomáš Pecháč - "Show Business" edit

Prinášame vám skateparkový profil Martina Schneka a Tomáša Pecháča. Celé video je natočené na legendárnu VX kameru a o točenie a strih sa postaral Mitch. Vo videu ešte uvidíte Petra Moleca, Andreja Raniaka, Borisa Lacenu, Martina Havrana a Paťa Kapustu. Skateboardingu česť!

Video Zvolen Humanoidi vol. 2
Zvolen Humanoidi vol. 2

Ďalší edit zo zvolenského skateparku v podaní Peter Molec, Matúš Mozola, Igor Želtvay, Mitch, Tomáš Pecháč, Filip Rau, Martin Schnek, Paťo Kapusta, Rado Valocký a Kameň!

Video Matúš Mozola & Peter Molec - Gercenka edit
Matúš Mozola & Peter Molec - Gercenka edit

Matúš Mozola a Peter Molec využili teplejšie počasie a šli otestovať nový D.I.Y park Gercenová. Z toho vznikol tento edit.

Video ALIBABA A 40 KRÁTKYCH SPÁNKOV VOL. 2
ALIBABA A 40 KRÁTKYCH SPÁNKOV VOL. 2

Sme radi, že vám môžeme priniesť ďalšie slovenské full skate video. Video mapujúce tour po Rumunsku v zložení Matúš Mozola, Mitch, Dodo Filkus, Maroš Čáky a Martin Havran. Sledujte - Alibaba a 40 krátkych spánkov vol. 2.

Video El Patkáňe Edit - HangAir
El Patkáňe Edit - HangAir

Chalani z LowCostu si prišli vyskúšať miničko v bratislavskom Hangair.